Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ayvalık'lı Motorsiklet Sürücülerinin ve Severlerinin Buluştuğu Adres...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

benim bir fikrim var

3 posters
YazarMesaj
YigitA.
Üye
YigitA.

benim bir fikrim var Empty
MesajKonu: benim bir fikrim var   benim bir fikrim var Icon_minitimeSalı 24 Kas. 2009, 02:24

Arkadaşlar şöyle genel bi toplantı yaptıktan sonra yani birbirimizi tanıyıp içimizden "tamam ya zevkli ortam var ben gelirim takılmaya" dedikten sonra Cundadaki çocuk esirgeme yurduna bir ziyaret yapsak mı ki ? bir kaçkez gitmiştim ben çocukların ilgiye igtiyacı var ve eminim ki çok mutlu olurlar Smile

ne dersiniz ?
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: benim bir fikrim var   benim bir fikrim var Icon_minitimeSalı 24 Kas. 2009, 03:09

Kesinlikle... Wink İlk genel toplantımızdan sonra bu etkinliğe gün kararlaştırıp fikrini faaliyete geçiriyoruz.. Wink
https://ayvmk.yetkin-forum.com
VİRÜS
Üye
VİRÜS

MesajKonu: Geri: benim bir fikrim var   benim bir fikrim var Icon_minitimePerş. 26 Kas. 2009, 22:00

bencede çok mantıklı...ilk toplantıdan sonra bi gün kararlaştırıp gidilmeli...
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: benim bir fikrim var   benim bir fikrim var Icon_minitimeCuma 27 Kas. 2009, 00:28

Etkinlik Listesinin ilk Sıralarında yer alıyor kesinlikle gidiyoruz çocuk yurduna Wink
https://ayvmk.yetkin-forum.com

benim bir fikrim var
1 sayfadaki 1 sayfası