Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ayvalık'lı Motorsiklet Sürücülerinin ve Severlerinin Buluştuğu Adres...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Son Kazanızı Ne Zaman Yaptınız?

2 posters

Hiç Kaza Yapmadım.
 Son 3 Sene İçersinde.
 Son 2 Sene İçersinde.
 Son 1 Sene İçersinde.
 Çok Yakın Bi Zamanda.
Sonuçları Gör
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Son Kazanızı Ne Zaman Yaptınız? Empty
MesajKonu: Son Kazanızı Ne Zaman Yaptınız?   Son Kazanızı Ne Zaman Yaptınız? Icon_minitimeSalı 10 Kas. 2009, 21:58

Son Motosiklet Kazanızı Ne Zaman Yaptınız?

En son Admin tarafından C.tesi 09 Ocak 2010, 06:24 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://ayvmk.yetkin-forum.com
YigitA.
Üye
YigitA.

MesajKonu: Geri: Son Kazanızı Ne Zaman Yaptınız?   Son Kazanızı Ne Zaman Yaptınız? Icon_minitimeSalı 24 Kas. 2009, 01:57

ben kazayı haziranda yaptım ama"Son 1 Sene İçersinde" şıkkını mı işaretlesem yoksa "Çok Yakın Bi Zamanda" şıkkını mı işaretlesem karar veremedim e yakın uzak kavramı göreceli değişir yani Very Happy bende "Son 1 Sene İçerisinde" şıkkını işaretledim ki sonra "bak zaman kavramını kaybetmiş manyaklaşmış kaç ay geçmiş kazanın ustunden hala çok yakında oldu diyo" demiyesiniz Very Happy
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Son Kazanızı Ne Zaman Yaptınız?   Son Kazanızı Ne Zaman Yaptınız? Icon_minitimeSalı 24 Kas. 2009, 02:00

YigitA. demiş ki:
ben kazayı haziranda yaptım ama"Son 1 Sene İçersinde" şıkkını mı işaretlesem yoksa "Çok Yakın Bi Zamanda" şıkkını mı işaretlesem karar veremedim e yakın uzak kavramı göreceli değişir yani Very Happy bende "Son 1 Sene İçerisinde" şıkkını işaretledim ki sonra "bak zaman kavramını kaybetmiş manyaklaşmış kaç ay geçmiş kazanın ustunden hala çok yakında oldu diyo" demiyesiniz Very Happy

Farklı bir yaklaşım olmuş, paylaşım için tşkler..
https://ayvmk.yetkin-forum.com

1 sayfadaki 1 sayfası