Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ayvalık'lı Motorsiklet Sürücülerinin ve Severlerinin Buluştuğu Adres...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

17 YAŞINDAKİ GÜLCAN SIR OLDU

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

17 YAŞINDAKİ GÜLCAN SIR OLDU Empty
MesajKonu: 17 YAŞINDAKİ GÜLCAN SIR OLDU   17 YAŞINDAKİ GÜLCAN SIR OLDU Icon_minitimePaz 20 Ara. 2009, 18:09

17 YAŞINDAKİ GÜLCAN SIR OLDU Fft20_mf456095

4 gün önce ‘Hastaneye gidiyorum’ diye evden çıktı, bir daha dönmedi

ANKARA'da, geçen perşembe sabahı “Hastaneye gidiyorum” diyerek evden çıkan 17 yaşındaki Gülcan Civan'dan bir daha haber alınamadı. Güler ve Kenan Civan çifti, kızlarının hayatından endişe ettiklerini söyledi.Altındağ İlçesi Güneşevler Semti'nde oturan ev hanımı Güler ve işçi Kenan Civan çiftinin 3 çocuğundan büyüğü olan Gülcan Civan, geçen perşembe günü “Anne kendimi iyi hissetmiyorum. Hastaneye gidiyorum” diyerek evden çıktı. Kardeşi Hatice'yi de yanına alarak hastaneye gitmek isteyen Gülcan, kardeşinin gelmek istememesi nedeniyle tek başına evden çıktı. Gülcan, saat 18.00'e kadar eve gelmeyince annesi durumdan şüphelenerek kızını aramaya başladı. Ancak yapılan tüm aramalara rağmen Gülcan bulunamadı. Bunun üzerine aile geceyarısına doğru polise başvurarak kızlarının durumunu bildirdi. Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerin yaptığı tüm aramalara rağmen Gülcan'dan bugüne kadar hiçbir haber alınamadı. Polis ekipleri, mahalledeki işyerlerinin güvenlik kameralarının görüntülerini da alarak incelemeye aldı. Ankara'nın en işlek yerleriyle, otobüs terminaline de Gülcan'ın fotoğrafının olduğu kayıp ilanları yapıştırıldı.Anne Güler Civan, Gülcan'ın kendi halinde, çok sakin bir çocuk olduğunu belirterek, “O gün kendini iyi hissetmiyordu ve ‘Hastaneye gidiyorum’ diyerek evden çıktı. Bir daha da kendisinden haber alamadık. Hastaneye de gitmemiş. Kesin kızımı kaçırdılar. Ne olur kızımı bulun” dedi. Güler Civan, “Kızımın güzelliği başına bella oldu. Çok güzel bir kız. Bu nedenle dikkat çekiyordu. Hanım hanımcık bir kızdı. Öyle çevresinde kötü birileri yoktu. Mahallede herkes çok severdi. Kızımın başına bişey gelmesinden korkuyorum. Kızımın sağ salim eve dönmesi için dua ediyorum” diye konuştu.

Kaynak: http://haber.milliyet.com.tr/msnDefault.asp?url=http%3a%2f%2fwww.milliyet.com.tr%2fGaleriHaber.aspx%3faType%3dmsnGaleriHaber%26ArticleID%3d1173685%26PAGE%3d1%26Date%3d20.12.2009%26KategoriID%3d15%26reftype%3d2
https://ayvmk.yetkin-forum.com

17 YAŞINDAKİ GÜLCAN SIR OLDU
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 15 Yaşındaki Kıza Mezarlıkta TECAVÜZ!
» İZmir'de 12 yaşındaki çocuk doğum yaptı
» 7 Kocalı Hürmüz'ün İzleyici Sayısı Belli Oldu